SİNAN VARDAR

Bazı insanlar vardır gelir ve giderler. Bazı insanlar vardır gelir, eser bırakır, paylaşır ve dostlarıyla giderler. Sayın Sinan Vardar Türk Turizmine ve Türk sporuna öyle kalıcı eserler bırakmış bir sevecen kişiliktir ki onu değil unutmak onunla birlikte olmak her zaman zevktir.

Gerek derneğin kurulmasında gerek maddi katkıların sağlanmasında büyük yardımları olan bir ağabeydir. Onca işinin arasında Beykoz Projesi'ne çok yakın ilgi duymakta ve bu ilgiyi de her an hayata geçirmektedir. Düşüne biliyor musunuz. Beykoz İlçesi'nde yüzlerce sorun iç içe geçmiş ve yılların birikimi ile dağlar gibi büyümüştür. O bu yoğunluktan korkmadı, ürkmedi ve projenin hayata geçmesi için dernek yönetim kurulu üyesi olarak her zaman ağabeylik yaptı.

Beykoz İlçesi'nde kendisine yapılan Belediye Başkan adaylığını sırf bu proje yüzünden ret ederek büyük bir parti liderini kırma pahasına projeye inancını gösterdi. Onun şovalye ruhunu bir kere daha tebrik etmek gerek. Beykoz Projesi'nde aşrıya kaçmayan, mükemmel bir turizm potansiyelini harekete geçirecek hedefleri önde tutan çalışmaları çok sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır.

O bu projenin sigortasıdır.

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates